adwcleaner

Jak zatrzymać wyskakujące okienka za pomocą narzędzia Adware Cleaner?

Adw cleaner to popularny program używany przez tysiące ludzi na całym świecie do czyszczenia dysków twardych. Jedną z najlepszych rzeczy w tym programie jest to, że jest niezwykle łatwy w użyciu, ale oferuje więcej niż tylko proste możliwości czyszczenia dysku. Jeśli szukasz prostego, ale skutecznego narzędzia do poprawy wydajności komputera lub laptopa, AdwCleaner może Ci w tym pomóc. Wystarczy kilka kliknięć myszą, aby usunąć programy, które spowalniają komputer lub powodują, że działa wolniej niż kiedyś. Oto krótkie spojrzenie na różne funkcje tego programu, które mogą Cię zainteresować.

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, AdwCleaner ma zintegrowaną bazę danych, która zawiera nazwy, adresy, opisy i domeny wszystkich narzędzi typu adware, spyware i malware, które są na twoim komputerze. Ułatwia to zidentyfikowanie, które narzędzia są związane z problemami, a które są niechcianym oprogramowaniem typu bloatware. Ponadto paski narzędzi udostępniane przez to narzędzie programowe można dostosowywać, co pozwala lepiej zrozumieć działanie każdego przycisku. Fakt, że wielokrotnie usuwa wiele programów w nadziei na znalezienie dopasowania do ich usunięcia, jest również kolejną rzeczą, którą to narzędzie zrobi, aby pomóc twojemu systemowi. Dodanie paska narzędzi sprawia, że ​​AdwCleaner jest jednym z najpotężniejszych i najskuteczniejszych dostępnych obecnie narzędzi do usuwania złośliwego oprogramowania.

Lista narzędzi adware, spyware i malware zawartych w AdwCleaner jest dość długa, ale obejmuje takie jak HijackThis, BrowserHijack i NoX VirusBarrier. HijackThis to program adware, który wyświetla reklamy w przeglądarce Internet Explorer, podczas gdy BrowserHijack pokazuje filmy, które mogłeś złapać z YouTube, Vimeo lub MySpace. To narzędzie używa kodu „pretekstowego” do przejęcia przeglądarki internetowej. BrowserHijack wyświetla tyle reklam, ile Twój system pozwala na wyświetlenie w krótkim czasie. HijackThis to dość nowy wirus, który można łatwo usunąć z komputera za pomocą fałszywego skanera Adware. BrowserHijack wyświetla jak najwięcej wyskakujących reklam i będzie stale działać w tle, nawet jeśli wyłączyłeś komputer lub jesteś w trakcie przeglądania.

Głównym celem AdwCleaner jest znalezienie i usunięcie niechcianych aplikacji adware lub spyware z komputera. Chociaż znajdzie i usunie większość programów zawartych w programie, ma możliwość zignorowania niektórych bardziej popularnych wyskakujących okienek. Jeśli często klikasz pasek „x” w oknie przeglądarki, aby zamknąć wyskakujące okna, AdwCleaner może usunąć te aplikacje z systemu. Ta funkcja jest doskonała, jeśli często przeglądasz Internet i nie chcesz, aby adware lub spyware wykradały Twoje informacje, lub jeśli znalazłeś przeglądarkę internetową, która uniemożliwia zamknięcie niektórych wyskakujących okienek.

Niektóre wyskakujące reklamy są denerwujące, ale nic nie jest gorsze niż porywacz przeglądarki. Te irytujące reklamy są tworzone i umieszczane przez programy typu adware lub spyware. Proste skanowanie adwcleaner może wykryć i usunąć wszelkie szkodliwe aplikacje typu adware lub spyware, które próbują przejąć kontrolę nad twoją przeglądarką internetową. Porywacze przeglądarki wykorzystują reklamy umieszczone na Twoim komputerze jako środek do monitorowania korzystania z Internetu. Jeśli nie chcesz klikać reklam, które są wyskakującymi reklamami, dobry skaner adware może wykryć i wyeliminować niechciane programy, które rejestrują się na Twoim komputerze.

Aby pobrać adwcleaner, przejdź do poniższego linku i zapisz plik w dogodnej lokalizacji. Po pobraniu adwcleaner kliknij dwukrotnie plik, aby uruchomić program. Po kilku minutach przetwarzania na pulpicie pojawi się ikona z ikoną „Kliknij tutaj, aby przeskanować i wyczyścić komputer z oprogramowania reklamowego i spyware”. Kliknij OK, aby uruchomić skanowanie adwcleaner.